Reklama

Kryminałki: Ukrywali się przed organami ścigania

Wczoraj bialscy kryminalni zatrzymali 26-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania na terenie Warszawy. Choć twierdził, że nie wiedział, iż jest osobą poszukiwaną, za każdym razem, gdy tylko podejrzewał, że jest w zainteresowaniu mundurowych zmieniał miejsce pracy. Mężczyzna trafił już do Zakładu Karnego, gdzie spędzi ponad 2 lata za przestępstwo rozboju. Tego dnia bialscy policjanci zatrzymali też poszukiwanego 22-latka.

Wczoraj bialscy kryminalni zatrzymali 26-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna od lutego br. był poszukiwany listem gończym za przestępstwo rozboju. By uniknąć kary wymierzonej przez sąd, ukrywał się przed organami ścigania. Za każdym razem, gdy tylko podejrzewał, że jest w zainteresowaniu mundurowych zmieniał miejsce pracy jak też telefon kontaktowy. Obecnie wykonywał zawód pracownika ochrony na terenie Warszawy.

Funkcjonariusze ustalili miejsce jego pobytu. W działaniach aktywnie wspierali ich też policjanci z Komendy Stołecznej Policji oraz kryminalni z Komendy Rejonowej Policji Warszawa I . Mężczyzna został zatrzymany w miejscu pracy. Zupełnie nie spodziewał się „wizyty” funkcjonariuszy, twierdząc, że nie wiedział, iż jest poszukiwany. 26-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi ponad 2 lata.

Do zakład karnego trafił też 22-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej zatrzymany wczoraj policjantów bialskiej prewencji. Mężczyzna wpadł podczas legitymowania, gdy wspólnie ze swoim znajomym przebywał na drodze technicznej w rejonie „krajowej dwójki”. W tym przypadku 22-latek spędzi „za kratkami” najbliższe 6 miesięcy za przestępstwo zniszczenia mienia.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama