Reklama

Reklama

Gerard Skalski złożył ślubowanie na radnego Powiatu Bialskiego

18 marca podczas XLV sesji Rady Powiatu Bialskiego odbyło się uroczyste zaprzysiężenie Gerarda Skalskiego. Radny złożył ślubowanie i przyjął gratulacje oraz życzenia od przewodniczącego Rady Powiatu Mariusza Kiczyńskiego.

Posłuchaj ważnego spotu:

Postanowieniem nr 7/2022 z 27 stycznia 2022 r. Komisarz Wyborczy w Białej Podlaskiej postanowił o wstąpieniu na brakujący mandat w okręgu wyborczym nr 3 właściwym dla wyborów Rady Powiatu w Białej Podlaskiej pana Gerarda Skalskiego, kandydata z listy nr 10 Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość.

Ślubowanie radnego przyjął przewodniczący Rady Powiatu Bialskiego. – To jest jak w rodzinie. Jest miło, przyjemnie, znamy się od dawna, ale jak w każdej rodzinie czasami są małe niesnaski. Ale nic to niczemu nie szkodzi, trzymamy się razem, wspieramy się, często dyskutujemy mając bardzo odmienne zdanie, jednak w większości mamy zdanie bardzo podobne. Witam w naszej powiatowej, samorządowej rodzinie – powitał radnego Mariusz Kiczyński.

Gerard Skalski, obecny sekretarz Gminy Sławatycze, będzie pełnił funkcję radnego Powiatu Bialskiego w miejsce dotychczasowego radnego Łukasza Jaszczuka, wieloletniego pracownika Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Izb Rolniczych, który objął stanowisko zastępcy wójta Gminy Sławatycze Akadiusza Misztala.

 

materiał: Sesja Rady Powiatu Bialskiego
zdjęcia: Radio Biper
opracowanie: Anna Ostapiuk

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama