Reklama

Biała Podlaska: Pożar na jednym z osiedli. Prawdopodobną przyczyną był pozostawiony na kuchence garnek z olejem

Policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru mieszkania, do którego doszło wczoraj po południu na jednym z bialskich osiedli. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał 63-letni bialczanin je zamieszkujący. W trakcie trwającej akcji jedna z mieszkanek została ewakuowana przez strażaków przy użyciu wysięgnika z koszem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobną przyczyna pożaru było pozostawienie na włączonym palniku garnka z olejem.

Wczoraj po południu dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru mieszkania na jednym z bialskich osiedli. Przed godziną 16.00 świadkowie zauważyli wydobywające się kłęby dymu informując o tym służby mundurowe. Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. W trakcie trwającej akcji gaśniczej jedna z mieszkanek została ewakuowana przez strażaków przy użyciu wysięgnika z koszem. Pozostali mieszkańcy klatki, którzy w chwili zdarzenia przebywali na miejscu w zostali wyprowadzeni na zewnątrz. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał 63-latek zamieszkujący mieszkanie w którym doszło do pożaru.

Po zakończeniu działań ratowniczych pracę na miejscu zdarzenia rozpoczęli policjanci. Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobną przyczyną pożaru było pozostawienie na włączonym palniku garna z olejem.

Straty powstałe w wyniku pożaru na chwilę obecną zostały oszacowane na kwotę nie mniejszą niż 200 tysięcy złotych. Na chwilę obecną trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego pożaru.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama