Reklama

Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne w Dubowie z pierwszą świeczką na urodzinowym torcie

Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne w Dubowie w dniu dnia 28 lutego świętowało pierwszy jubileusz funkcjonowania. Spotkanie było okazją do podsumowania działania placówki oraz zaprezentowania wykonanych podczas zajęć prac uczestników.

W uroczystym jubileuszu uczestniczyli Wójt Gminy Łomazy Jerzy Czyżewski, przewodniczący Rady Gminy Łomazy Andrzej Wiński, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Małgorzata Malczuk, kierownik GOPS w Łomazach Urszula Najdyhor, podopieczni, pracownicy Centrum oraz kierownik COM Barbara Gromadzka

Nasza nowa placówka, która dokładnie rok temu, jako druga w Polsce rozpoczęła działalność, dzięki zaangażowaniu pani kierownik Barbary Gromadzkiej i wszystkich pracowników Centrum w znacznym stopniu przyczyniła się do poprawy jakości życia osób niepełnosprawnych w naszej gminie – zauważył Wójt Gminy Łomazy Jerzy Czyżewski we wpisie w mediach społecznościowych. – Cieszę się, że projekt, który jest bardzo bliski mojemu sercu, udało się zrealizować. Dziękuję wszystkim osobom, które przyczyniły się do powstania tego obiektu, a uczestnikom życzę wszelkiej pomyślności!

Spotkanie było okazją do podsumowania działania placówki i zaprezentowania wykonanych podczas zajęć prac uczestników. Dopełnieniem uroczystości jubileuszowej był tort urodzinowy, a przyjęcie uświetnili swoim występem Janusz Pruniewicz i Monika Głowacka.

Projekt Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne w Dubowie jest realizowany przez Gminę Łomazy w ramach resortowego Programu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej „Centra opiekuńczo-mieszkalne” finansowego ze środków Funduszu Solidarnościowego.

 

materiał/tekst: Barbara Gromadzka, COM Dubów
zdjęcie: Jerzy Czyżewski/FB
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama