Reklama

Kryminałki: Włamanie na terenie budowy nowego domu. Uszkodzenia. Zniszczenia. Kradzież

Biała Podlaska: Włamanie do nowo budowanego domu. Uszkodzenia i zniszczenia. Kradzież przewodów elektrycznych. // Konstantynów: Nieznany sprawca doprowadził mieszkańca do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, przy zakupie kurtki w sklepie internetowym. // Zalesie: Osoba podająca się za mieszkańca gm. Zamość doprowadziła mieszkankę gminy do niekorzystnego rozporządzenia mieniem oferując na portalu społecznościowym sprzedaż fotela. // Tuczna: Nieznana osoba za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej wprowadziła w błąd mieszkankę gminy co do zamiaru wywiązania się z umowy kupna - sprzedaży 3 par obuwia sportowego znanej marki.

07.03.2022r. gm. Biała Podlaska 
Nieznany sprawca, dokonał włamania do nowo budowanego budynku mieszkalnego, poprzez siłowe podważenie drzwi garażowych, powodując uszkodzenie mechanizmu podnoszenia, a następnie z wnętrza budynku, skradł przewody elektryczne używane oraz nowe przygotowane do montażu, na szkodę firmy budowlanej z siedzibą w Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

05.11.2021r. gm. KONSTANTYNÓW, 
Nieznany sprawca doprowadził mieszkańca gm. Konstantynów do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, przy zakupie kurtki w sklepie internetowym, w ten sposób że po otrzymaniu zapłaty nie wysłał zakupionego towaru, jak też nie dokonał zwrotu pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska

21.02.2022r. gm. Zalesie, 
Osoba podająca się za mieszkańca gm. Zamość doprowadziła mieszkankę gm. Zalesie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że na portalu społecznościowym zaoferowała sprzedaż fotela a po otrzymaniu zapłaty nie przesłała pokrzywdzonej zakupionego towaru, nie zwróciła wpłaconych pieniędzy oraz zerwała kontakt.

24.02.2022r. gm. TUCZNA, 
Nieznana osoba za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej wprowadziła w błąd mieszkankę gm. Tuczna co do zamiaru wywiązania się z umowy kupna – sprzedaży 3 par obuwia sportowego znanej marki w ten sposób, że po otrzymaniu wpłaty przesłała towar niezgodny z opisem i pomimo odesłania przesyłki przez kupującą nie odebrała paczki, w wyniku czego pokrzywdzona poniosła straty. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama