Reklama

Reklama

Kryminałki: Policjanci zatrzymali 52-latka poszukiwanego listem gończym

Policjanci z Białej Podlaskiej zatrzymali 52-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna próbował uniknąć odpowiedzialności, zrywając wszelkie kontakty i ukrywając się przed organami ścigania. Żmudna praca kryminalnych doprowadziła do ustalenia miejsca jego pobytu na terenie powiatu warszawskiego zachodniego. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego.

Posłuchaj ważnego spotu:

Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób bialskiej komendy, ustalili miejsce pobytu 52-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym za oszustwo. Mężczyzna chcąc uniknąć wymierzonej kary ukrywał się przed organami ścigania od września ubiegłego roku, zerwał też wszelkie kontakty.

Funkcjonariusze ustalili, gdzie przebywa 52-latek. W trakcie działań bialskich policjantów aktywnie wspierali również funkcjonariusze z Biura Kryminalnego KGP.

Mężczyzna został zatrzymany w miejscu swojego obecnego zamieszkania, na terenie powiatu warszawskiego zachodniego. Był kompletnie zaskoczony widokiem policjantów, gdyż nie spodziewał się, że wpadną na jego trop. Wczoraj 52-latek trafił do zakładu karnego.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama