Reklama

Kryminałki: Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu

W miejscowości Woskrzenice Duże kierujący tirem 60-latek zderzył się z samochodem marki Renault. W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafili dwaj pasażerowie osobówki. Ustalamy okoliczności wypadku oraz apelujemy o rozwagę na drodze, a także przypominamy, że nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to obok nadmiernej prędkości jedna głównych przyczyn zdarzeń drogowych.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 10.00 na krajowej dwójce w miejscowości Woskrzenice Duże. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Daf wyjeżdzając z drogi podporządkowanej zderzył się z jadących drogą krajową osobowym renaultem. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

W chwili wypadku ciężarówką kierował 60- letni mieszkaniec gminy Trzebieszów, natomiast za kierownicą samochodu osobowego siedział 69-letni mieszkaniec gminy Terespol. Kierujący autami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

W wyniku wypadku obrażeń ciała doznało dwoje pasażerów renaulta, którzy trafili do szpitala. Wyjaśniamy okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze przypominając, że nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to obok nadmiernej prędkości jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama