Reklama

Sławatycze: „Śpiewający Słowik” – eliminacje Powiatu Bialskiego (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 26 marca 2022
, godz. 11:00
Powiat Bialski we współpracy z Gminą Sławatycze zapraszają do wzięcia udziału w eliminacjach powiatowych Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Śpiewający Słowik", które odbędą się 26 marca o godz. 11:00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Sławatyczach przy ul. Rynek 14.

Uczestnikami konkursu będą reprezentanci wszystkich gmin powiatu bialskiego ziemskiego, którzy prezentować się będą w czterech kategoriach: wiekowych: 6-10 lat, 11-13 lat, 14-16 lat., 17-20 lat.

Każdy uczestnik zobowiązany jest do przygotowania dwóch piosenek w języku polskim (w karcie zgłoszenia należy zaznaczyć, który z utworów jest preferowany jako ten do wykonania w finale wojewódzkim). Komisjom konkursowym przeglądów powiatowych organizatorzy sugerują przesłuchanie obu utworów konkursowych.

Najlepsi wokaliści wyłonieni podczas przesłuchań otrzymają tytuł laureata umożliwiający otrzymanie nominacji do udziału w etapie wojewódzkim konkursu, który odbędzie się w dniach 27-28 kwietnia 2022 w Kinie „Renesans” w Rykach.

Organizatorem przeglądu powiatowego jest Gminny Ośrodek Kultury w Sławatyczach i Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej. Patronat nad festiwalem eliminacji powiatowych sprawują Starosta Bialski Mariusz Filipiuk, Wójt Gminy Sławatycze Arkadiusz Misztal.

Zgłoszenia do eliminacji powiatowych należy składać do 24 marca 2022 roku do Gminnego Ośrodka Kultury w Sławatyczach w formie papierowej na adres: 21-515 Sławatycze ul. Rynek 14 lub przez Internet: [email protected]

Wszelkie informacje dotyczące eliminacji powiatowych pod nr tel. 83 378 34 73, e-mail: [email protected]

Organizatorem Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” jest Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie.

 

materiał: Urząd Gminy Sławatycze
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama