Reklama

Łomazy: Tu nikt się w ferie nie mógł nudzić (galeria)

„Dla każdego coś dobrego!”. To zdanie bardzo dobrze oddaje charakter tegorocznych ferii zimowych zorganizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Łomazach. Organizatorzy dzielą się z nami relacją z dwóch tygodni wspólnych zabaw, kreatywnych zajęć i wyjazdów.

Dzięki w 100% zrealizowanemu programowi ferii, dotarliśmy do licznej grupy dzieci z Gminy Łomazy, które wykorzystały okazję do spędzenia wolnego czasu w wartościowy sposób – relacjonują organizatorzy ferii zimowych. – Poprzez różnorodność oraz atrakcyjność prowadzonych zajęć mogliśmy zatroszczyć się o rozwijanie ich zainteresowań na wielu płaszczyznach oraz zapewnić im warunki sprzyjające do nabywania nowych doświadczeń.

O rozwijanie artystycznych talentów zadbała instruktor plastyki Bożena Kaczmarek. W świat pełen fascynujących zabaw przy muzyce zabrał wszystkich instruktor muzyki Arkadiusz Saczuk. Za naukę kodowania i programowania przez zabawę odpowiedzialne były Agata Chwalewska i Dorota Wołosowicz z Gminnej Biblioteki Publicznej w Łomazach. Gościnność Cezarego Nowogrodzkiego (Mikołaj), Agaty Czubli (Królowa Bona), Jolanty Przyłuckiej (Elf) oraz Jarosława Kulickiego (Elf) ze Stowarzyszenia Społeczno – Kulturalnego „Tłoka” zaowocowała wyjazdem do Świątecznej Wioski Mikołaja w Koszołach. Tajniki podstaw wikliniarstwa zdradził lokalny artysta Marian Demczuk. Wspaniałą karnawałową zabawę zagwarantował Wodzirej Fantomasz. Nie możemy również zapomnieć o nieocenionej pracy Barbary Żukowskiej, która dbała m.in. o to, by dzieciom nie brakowało smacznego poczęstunku oraz gorącej herbatki. Nad całą inicjatywą organizacji ferii zimowych czuwał dyrektor GOK – Ryszard Bielecki.

Mamy nadzieję, że wszystkim dzieciom dostarczyliśmy dużo radości, dzięki czemu mogły z pozytywną energią i motywacją wkroczyć w nowy semestr szkolny.

 

materiał/tekst/zdjęcia: Gmina Łomazy
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama