Reklama

Gm. Międzyrzec: Konsultacje społeczne „Projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe”

Termin wydarzenia: 28 lutego 2022
, godz. 00:00
Wójt Gminy Międzyrzec Podlaski Krzysztof Adamowicz ogłosił konsultacje społeczne „Projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla gminy Międzyrzec Podlaski na lata 2022-2037”. Będą one trwały od 28 lutego 2022 r. do 22 marca 2022 r. w formie wyłożenia projektu do publicznego wglądu. Uwagi można składać osobiście lub pocztą tradycyjną i elektroniczną.

Konsultacje zostaną przeprowadzone poprzez wyłożenie „Projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla gminy Międzyrzec Podlaski na lata 2022-2037” do publicznego wglądu w siedzibie Urzędu Gminy w Międzyrzecu Podlaskim ul. Warszawska 20. Projekt strategii jest również dostępny w wersji elektronicznej na stronie www.miedzyrzecgmina.pl.

Uwagi można zgłaszać:
– drogą elektroniczną na adres: [email protected], w tytule e-maila należy wpisać: Uwagi do „Projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla gminy Międzyrzec Podlaski na lata 2022-2037” albo
– drogą korespondencyjną na adres: Urząd Gminy Międzyrzec Podlaski, Warszawska 20, 21-560 Międzyrzec Podlaski z dopiskiem na kopercie: Uwagi do „Projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla gminy Międzyrzec Podlaski na lata 2022-2037” albo
– w sekretariacie Urzędu Gminy Międzyrzec Podlaski, w godzinach pracy, z dopiskiem na kopercie: Uwagi do „Projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla gminy Międzyrzec Podlaski na lata 2022-2037”.

Komórką organizacyjną odpowiedzialną za przeprowadzenie konsultacji jest Referat Inwestycyjny, informacji udziela Pani Edyta Jędruchniewicz, w godzinach 11:00-15:00.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie Urzędu Gminy:
Konsultacje społeczne projektu założeń… <<==>> LINK

 

materiał: Urząd Gminy Międzyrzec Podlaski
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama