Reklama

Leśna Podlaska: Spotkanie autorskie z Moniką Koszewską (film) (galeria)

21 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Leśnej Podlaskiej odbyło się spotkanie autorskie z pisarką Moniką Koszewską, autorką książek obyczajowych, kryminałów i tekstów piosenek a także menadżerką z 21-letnim doświadczeniem. Na spotkanie w Leśnej Podlaskiej przyjechała aż z Sopotu, gdzie mieszka.

Autorka, jak sama podkreśla, pisze niemal od zawsze. Jednak zanim zajęła się pisaniem powieści na poważnie, musiało upłynąć trochę lat, kiedy mogła poświęcić temu więcej czasu. Swoje książki kieruje głównie do kobiet w każdym wieku. Tematem spotkania w Leśnej Podlaskiej była jej ostatnia świeżo wydana książka pt. „Niezłomna, niepokorna Krystyna Skarbek”. Oparta na faktach powieść opowiada o losach pięknej, wrażliwej kobiety, która swą odwagą i stanowczością w działaniu zawstydzała niejednego mężczyznę. Mówi się, że była pierwowzorem dla postaci Jamesa Bonda, jako że w czasie drugiej wojny światowej pracowała w służbach brytyjskiego wywiadu SOE. Monika Kuszewska przedstawia w niej nie tylko wyjątkową postać Krystyny Skarbek, ale również przebieg działań wojennych, jak i różne zawirowania polityczne a także przedstawia realia życia w okresie wojny. 

Podczas spotkania nie zabrakło też kilku słów od autorki o jej poprzednich wydawnictwach, takich, jak „Kiedyś nadejdzie ten dzień”, „Nadszedł ten dzień”,  czy „Przeminął ten dzień”. 

Wkrótce ukaże się kolejna książka pani Moniki, której akcja, jak zdradza będzie działa się m.in. u nas na Południowym Podlasiu. 

Film: Biper Tv
Zdjęcia: Radio Biper

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama