Reklama

Kryminałki: Wandalizm. Uszkodzone auto. Skradziono też rower górski

Zaścianki: 23 letni nietrzeźwy uczestnik zdarzenia drogowego. // Drelów: Kradzież niezabezpieczonego roweru górskiego z nieogrodzonej posesji. // Biała Podlaska: Wandal, rzucając cegłą dokonał uszkodzenia samochodu marki Audi. // Rokitno: Włamanie na konto społecznościowe mieszkanki. Zmiana haseł. Wprowadzenie w błąd co do tożsamości użytkownika. // Janów Podlaski: Włamanie na konto społecznościowe mieszkanki. Wyłudzenie wygenerowania kodów BLIK. Oszustwo na kwotę 1.500 zł.

20.02.2022r. ZAŚCIANKI, 
Funkcjonariusze KP Międzyrzec Podlaski w trakcie wykonywania czynności na miejscu zdarzenia drogowego, zatrzymali kierującego samochodem osobowym m-ki Volvo, 23-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 2,2 promile alkoholu w organizmie. W/w zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

18.02.2022r. Gm. Drelów, 
Nieznany sprawca, z terenu prywatnej, nieogrodzonej posesji, dokonał kradzieży pozostawionego bez zabezpieczenia roweru górskiego, powodując straty na szkodę mieszkanki gm. Drelów. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

17.02.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, na terenie ogrodzonej posesji przy użyciu cegły dokonał uszkodzenia samochodu marki Audi należącego do mieszkańca Białej Podlaskiej, wybijając szybę czołową oraz szybę tylną oraz uszkadzając pokrywę silnika, a także przebił opony w czterech kołach powodując straty n/sz. w/w. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.02.2022r. Gm. Rokitno, 
Nieznany sprawca, po przełamaniu zabezpieczenia internetowego konta na portalu społecznościowym należącego do mieszkańca gm. Rokitno i przejęciu jego danych w sposób nieuprawniony, zmienił dostęp do danych informatycznych na tym koncie i prowadził korespondencję z innym osobami, wprowadzając ich w błąd co do tożsamości użytkownika tego konta. Postepowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

17.02.2022r. JANÓW PODLASKI, 
Nieznany sprawca, dokonał przełamania hasła na portalu społecznościowym na profilu mieszkanki Janowa Podlaskiego, gdzie podając się z w/w przesyłał informacje z prośbą o zapłacenie blikiem za zamówienie. Na tą prośbę odpowiedziała mieszkanka Janowa Podlaskiego, która wygenerowała dwa kody BLIK na łączną kwotę 1.500 zł, a następnie zadzwoniła do zgłaszającej informując, że przesłała jej już pieniądze. Wówczas uzyskała informacje, że padła ofiarą oszustwa. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama