Reklama

Kryminałki: Wszedł na posesję i wybił szyby w Oplu

Dubica Górna: 24 letni kierowca pod działaniem narkotyków. // Biała Podlaska: Przywłaszczenie zgubionego w rejonie ulicy Narutowicza telefonu komórkowego. // Leśna Podlaska: Wtargnięcie na teren nieogrodzonej posesji. Wandal wybił szyby w samochodzie marki Opel. // Międzyrzec Podlaski: 500 zł opłaty wstępnej za 4 tony pelletu. Do dziś towar nie dojechał. Nie zwrócono też pieniędzy. // Terespol: Wyłudzenie kodów BLIK wartości 1000 zł. Sprawca podał się za siostrę pokrzywdzonej. // Międzyrzec Podlaski: Włamanie do mieszkania. Skradziono pieniądze i dwa zegarki.

15.02.2022r. DUBICA GÓRNA,
Funkcjonariusze KP Wisznice zatrzymali kierującego samochodem osobowym m-ki Audi, 24-letniego mieszkańca gm. Podedwórze, którego badanie urządzeniem wykazało, że znajduje się pod działanie narkotyków. Od w/w pobrano krew do badań. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

17.01.2022r. BIAŁA PODLASKA, ul. Gabriela Narutowicza 
Nieznany sprawca przywłaszczył uprzednio zagubiony telefon komórkowy na szkodę zgłaszającej mieszkanki gm. Kobylany. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.02.2022 GM. LEŚNA PODLASKA
Nieznany sprawca wszedł na teren nieogrodzonej posesji, a następnie wybił trzy szyby w samochodzie osobowym marki Opel. Wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonego mieszkańca gm. Leśna Podlaska na kwotę 1500 złotych.

12.01.2022r. GM. MIĘDZYRZEC PODLASKI
Mieszkaniec gm. Międzyrzec Podlaski na portalu internetowym zamówił od sprzedającego 4 tony pelletu, za który po wcześniejszym uzgodnieniu ze sprzedającym dokonał przedpłaty w kwocie 500 złotych. Do chwili obecnej pokrzywdzony nie otrzymał zamówionego towaru, jak i nie zwrócono mu pieniędzy. Czynności prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

16.02.2022r. TERESPOL, 
Nieznany sprawca za pomocą portalu społecznościowego podszywając się pod mieszkankę Terespola nakłonił jej siostrę do wygenerowania i przesłania sześciu kodów BLIK a następnie doprowadził ją do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 1000 zł poprzez wypłatę pieniędzy z jej konta w Banku. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

17.01.2022r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
Nieznany sprawca dokonał włamania do mieszkania, skąd dokonał zaboru w celu przywłaszczenia pieniądze oraz dwa zegarki na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama