Reklama

Międzyrzec: Trzeci etap – Finał Arua Cup 2021/2022 (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 26 lutego 2022
, godz. 09:00
26 lutego w godzinach 9:00-15:30 na Międzyrzeckich Jeziorkach odbędzie trzeci, finałowy etap Arua Cup. Zawodnicy zmierzą się z własnymi siłami w lodowatej wodzie. Trzeci etap to podsumowanie zawodów pływackich, których celem jest popularyzacja zimowego pływania i hartowania organizmu przez morsowanie. Zapisy trwają do 15 lutego.

26 lutego Puchar Arua powróci do Międzyrzeca Podlaskiego. Zawody odbędą się na znanym wszystkim zawodnikom Międzyrzeckich Jeziorkach. Na uczestników czeka strasznie zimna woda, gorąca atmosfera oraz zacięta rywalizacja. Każdy Zawodnik otrzyma pakiet startowy, certyfikat uczestnictwa oraz posiłek energetyczny. Do dyspozycji zawodników będą namiotowe sauny i balia z ciepłą wodą.

III Puchar ARUA CUP to kolejny cykl zawodów w Sportowym Zimowym Pływaniu. Finałowy etap to podsumowanie bieżącego sezonu, zawodnicy, którzy zdobędą największą ilość punktów wśród kobiet i mężczyzn otrzymają nagrody rzeczowe.

Celem zawodów jest popularyzacja zimowego pływania i hartowania organizmu (morsowanie) oraz wyłonienie zwycięzców we współzawodnictwie sportowym w tej dyscyplinie sportu. 
Opłaty:
– pierwszy start – 50 zł
– kolejny start – 40 zł
– start na dystansie 1000 metrów – 80 zł,
– sztafeta 4x25m 80 zł za drużynę.
Raz wniesiona opłata nie ulega zwrotowi.

Zapisy na Arua Cup trwaja do 15 lutego na stronie:
Rejestracja zawodników <<==>> LINK

Organizatorem zawodów jest Fundacja ARUA, Miasto Międzyrzec Podlaski i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Międzyrzecu Podlaskim. Kontakt: [email protected], tel. tel.792-013-991, 506-121-393

 

materiał/tekst: Strona wydarzenia Finał Arua Cup – FB
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama