Reklama

Kryminałki: Wandale na placu zabaw w Białej Podlaskiej

Biała Podlaska: Wandale na placu zabaw. // Biała Podlaska: Przenośna toaleta przeszkadzała. // Biała Podlaska: Uratowane pieniądze na rachunku bankowym. Oszuści wysyłają podejrzane linki. Uważajmy!

06.02.2022r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznani sprawcy, poprzez wyłamanie 6 paneli oraz czterech słupków ogrodzenia placu zabaw, dokonali uszkodzenia mienia, czym spowodowali straty łącznej wartości 1.500 zł. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.02.2022r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, dokonał uszkodzenia przenośnej toalety, czym spowodował straty wartości 4.000 zł. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.02.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, bez upoważnienia, usiłował wpłynąć na przetwarzanie danych znajdujących się na rachunku bankowym mieszkanki gm. Piszczac w ten sposób, że odpowiadając na zamieszczone przez nią na portalu internetowym ogłoszenie o sprzedaży kamizelki, przesłał fałszywy link dotyczący potwierdzenia płatności, przy użyciu którego pokrzywdzona zatwierdziła transakcję, a następnie, zalogowała się na swoim rachunku bankowym, przez co umożliwiła sprawcy nieuprawniony dostęp do tego rachunku. W wyniku szybkiego działania banku i kontakt z pokrzywdzoną jej rachunek został zablokowany i nie doszło do wypłaty środków płatniczych. Czynności wykonała KMP Biała Podlaska.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama