Reklama

Reklama

Kryminałki: „Kosztowna” kolizja na krajowej dwójce

2,5 tysiąca mandatu otrzymał 21-latek, który kierując BMW spowodował kolizję drogową. Młodzieniec zjeżdżając z ulicy Janowskiej na krajową dwójkę stracił panowanie nad autem, uderzając w barierę oddzielającą pasy. Na szczęście tym razem skończyło się jedynie na uszkodzonym samochodzie. Apelujemy o rozwagę na drodze, przypominając o surowych konsekwencjach lekceważenia obowiązujących przepisów.

Posłuchaj ważnego spotu:

Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór na drodze krajowej w Białej Podlaskiej. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący BMW zjeżdżając z ulicy Janowskiej, prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad autem. Samochód wpadł w poślizg, po czym uderzył w barierę ochronną.

Za kierownicą pojazdu siedział 21-letni mieszkaniec gminy Leśna Podlaska. W chwili zdarzenia był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Mężczyzna przewoził dwoje pasażerów. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie doznał obrażeń ciała i skończyło się jedynie na uszkodzonym aucie.

Za popełnione wykroczenie 21-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 2,5 tysiąca złotych, a także 6 punktami karnymi.

Apelujemy o ostrożną i bezpieczną jazdę ze względu na szybko zmieniające się warunki pogodowe, a także stosowanie się do obowiązujących przepisów. Kierowcy, którzy je lekceważą muszą się liczyć z surowymi konsekwencjami.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama