Reklama

Grabanów: Bal karnawałowy jakich mało (galeria)

27 stycznia w punkcie przedszkolnym oraz oddziale przedszkolnym w Grabanowie (gm. Biała Podlaska) odbył się bal karnawałowy. Organizatorzy balu - wychowawczynie w osobach Anny Witnik oraz Wiolety Majewskiej zadbały o najwyższy poziom zabawy.

Dzieci przybyły na bal w pięknych baśniowych kostiumach, zaś rodzice przygotowali słodki poczęstunek na stołach. Na przedszkolaków czekały liczne niespodzianki. Wychowawczyni i zarazem animator Anna Witnik uświetniła bal licznymi zabawami. Nie zabrakło tańca z miotłami, z magicznym kapeluszem oraz limbo. Były też zabawy z chustą animacyjną, „bitwa” na śnieżki, a także bańki mydlane. Pani Wioleta Majewska zaprezentowała układy taneczne, w które dzieci natychmiast się włączyły i po chwili wszystkie poruszały się w jednym rytmie. Na koniec balu na dzieci czekała słodka niespodzianka – piniata.

– Podczas balu karnawałowego w Grabanowie dzieci mogły poczuć się wyjątkowo, wykazać się umiejętnością tańca, poczuciem rytmu, sprytem oraz przez chwilę przenieść się do świata fantazji. Niestety wszystko co miłe, szybko się kończy. Na następny bal trzeba będzie poczekać kolejny rok. Na szczęście zostaną z nami piękne wspomnienia – podsumowują organizatorki balu. 

Tekst / zdjęcia: Punkt Przedszkolny w Grabanowie

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama