Reklama

Kryminałki: Kolizja zakończona wysokim mandatem

Mandat w wysokości 2 tysięcy złotych otrzymał 18-latek, który kierując toyotą spowodował kolizję drogową. Młodzieniec, który prawo jazdy posiada zaledwie od dwóch miesięcy wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy volkswagena. Na szczęście tym razem skończyło się jedynie na uszkodzonych autach. Apelujemy o rozwagę na drodze, przypominając o surowych konsekwencjach lekceważenia obowiązujących przepisów.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 14.00 w miejscowości Czosnówka na ulicy Bialskiej. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Toyota, 18-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska, doprowadził do zderzenia z volkswagenem. Młody kierowca toyoty nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu. Drugim samochodem kierował 66-letni mieszkaniec gminy Tuczna.

W chwili zdarzenia kierujący autami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie doznał obrażeń ciała i skończyło się jedynie na uszkodzonych pojazdach. Za popełnione wykroczenie 18-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 2 tysięcy złotych, a także 6 punktami karnymi.

Apelujemy o rozwagę na drodze i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Kierowcy, którzy je lekceważą muszą się liczyć z surowymi konsekwencjami.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama