Reklama

Sławatycze: Choinka w Jabłecznej (galeria)

W niedzielę 23 stycznia br. w Świetlicy w Jabłecznej odbyła się Choinka dla dzieci z miejscowości: Jabłeczna, Nowosiółki, Parośla - Pniski i Terebiski. Choinkę zorganizowało Koło Gospodyń Wiejskich w Jabłecznej wraz z Filią Biblioteki Publicznej w Jabłecznej.

Podczas spotkania można było skosztować słodkości oraz owoców przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich w Jabłecznej i rodziców dzieci biorących udział w choince. Filia Biblioteki Publicznej w Jabłecznej przygotowała dzieciom wiele atrakcji. Dzieci mogły uczestniczyć w zabawach i konkursach. Za uczestnictwo w nich przewidziane były nagrody w postaci słodyczy.

Podczas zabawy miłą niespodziankę z okazji Dnia Babci i Dziadka zrobiło Koło Gospodyń Wiejskich w Jabłecznej, rozdając Wszystkim przybyłym na choinkę Babciom i Dziadkom dyplomy wraz ze słodyczami.

Kulminacyjnym punktem wspólnej zabawy było przybycie Mikołaja, który wręczył Wszystkim dzieciom prezenty, ufundowane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Jabłecznej na czele z Przewodniczącą Koła Grażyną Panasiewicz.

 

materiał: GBP Sławatycze
tekst i zdjęcia: Gosia Walczuk / Ewa Suwalska GBP Sławatycze
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Zobacz galerię zdjęć:

Galeria:

Autor zdjęć:
Gosia Walczuk / Ewa Suwalska GBP Sławatycze

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama