Reklama

Kryminałki: Uszkodzenie. Oszustwo. I podejrzane auto

Biała Podlaska: Uszkodzone, poprzez kopnięcie w błotnik, wgniecenie karoserii w aucie marki Volvo. // Kodeń: Mieszkaniec oszukany poprzez pobranie opłaty za wynajęcie domku wypoczynkowego w Zakopanym. Ogłoszenie okazało się być oszustwem. // Wisznice: Samochód VW kierowany przez mieszkańca gminy Sosnówka. W aucie stwierdzono niezgodność drogomierza z danymi w bazie.

23.01.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca dokonał umyślnego uszkodzenia mienia poprzez kopnięcie w błotnik samochodu osobowego m-ki Volvo, czym spowodował wgniecenie karoserii oraz odprysk lakieru na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.01.2022r. gm. KODEŃ, 
Nieznany sprawca, na portalu ogłoszeniowym doprowadził mieszkańca gm. Kodeń do niekorzystnego rozporządzania pieniędzmi w ten sposób, że oferował do wynajęcia domek wypoczynkowy w Zakopanem, za który przyjął zapłatę, a w rzeczywistości lokalizacja nie istnieje i sprawca nie zwrócił wpłaconej kwoty. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

23.01.2022r. WISZNICE, ul. Zawadzkiego
Funkcjonariusze WRD KPP Tarnów w trakcie kontroli drogowej samochodu m-ki VW Passat, którym kierował 25-letni mieszkaniec gm. Sosnówka ujawnili niezgodności aktualnego wskazania drogomierza z danymi w bazie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama