Reklama

Biała Podlaska: Blisko 450 wolontariuszy WOŚP wyruszy w niedzielę na ulice miasta (film)

25 stycznia w Urzędzie Miasta Biała Podlaska odbyło się oficjalne otwarcie bialskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W spotkaniu wzięli udział szef sztabu Riad Haidar, przedstawiciele urzędu miasta oraz wolontariusze. W tym roku na bialskie ulice wyjdzie 445 wolontariuszy, którzy 30 stycznia będą zbierać pieniądze na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

– Chciałbym serdecznie podziękować przede wszystkim mieszkańcom naszego miasta, dzięki którym jesteśmy tu w tym urzędzie, i dzięki który możemy tu ten finał zorganizować. Dziękujemy serdecznie także urzędowi miasta i panu prezydentowi za wszelaką pomoc w realizacji pracy naszego sztabu. – powiedział na konferencji Riad Haidar – Z dumą patrzę na to, jak nasza młodzież jest zaangażowana, jak potrafią z niczego zrobić coś takiego, że później i Polska też o tym mówi i nasze sukcesy są powielane – podkreśla szef bialskiego sztabu. 

W tym roku, mimo wciąż trawiącej pandemii i wynikających z niej ograniczeń, członkowie bialskiego sztabu zadbali o ciekawy program 30. Finału w mieście. 

Stałym punktem corocznego Finału WOŚP jest licytacja. W tym roku bialski sztab wystawia na licytację m.in. koszulkę z autografem Roberta Lewandowskiego, kombinezon z autografami  kadry narodowej w skokach narciarskich, złote serduszko WOŚP z 7. Finału, piłkę tenisową z autografem Huberta Hurkacza, obrazy Piotra Kowieskiego i Danuty Koszołko, spacer z psem Zorką czy dzień pracy z prezydentem miasta.

Przypominamy, że finał odbędzie się w najbliższą niedzielą 30 stycznia. Impreza rozpocznie się o godz. 16:30 na placu Wolności. W programie m.in. turniej pożarniczy OSP (pokazy, prezentacje sprzętu), koncert zespołu „Luz Band” (18:00), występy wokalne bialskich artystów oraz zimowa dyskoteka z Dj Pawłem a o godz. 20:00 światełko do nieba. 

Wszystkie szczegóły, linki do licytacji znajdziecie na fanpage’u sztabu na >>> Facebooku <<<. 

Film: Biper TV
Zdjęcia: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama