Reklama

Kryminałki: Odpowie za udzielanie narkotyków

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 32-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska. Mężczyzna podejrzany jest o udzielanie substancji psychotropowej innej osobie. Do zdarzeń dochodziło od stycznia do listopada ubiegłego roku. Zgodnie z obowiązującymi przepisami mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W minionym tygodniu kryminalni bialskiej komendy na podstawie zebranych informacji zatrzymali 32-letniego mieszkańca gminy Biała Podlaska. Mężczyzna podejrzewany był bowiem o wielkokrotne udzielanie substancji psychotropowej innej osobie. Do zdarzeń dochodziło w okresie od stycznie do listopada ubiegłego roku. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że mężczyzna w tym okresie udzielił nie mniej niż 100 gramów tej substancji.

32-latek został doprowadzony do Prokuratury, gdzie usłyszał zarzut. W piątek Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za popełniony czyn grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama