Reklama

„Podlaski Przełom Bugu 2021” – wystawa fotografii w Galerii 1 piętro (zaproszenie)

Bialskie Centrum Kultury w Białej Podlaskiej zaprasza do obejrzenia poplenerowej wystawy fotograficznej „Podlaski Przełom Bugu 2021”, która dostępna będzie od 28 stycznia do 21 marca 2022 roku w Galerii 1 Piętro Strefa Sztuki w BCK (ul. Warszawska 11) od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.

W ubiegłym roku w plenerze wzięło udział 34 fotografów z Polski i Francji. Co roku jego głównym celem jest promocja atrakcyjnych turystycznie, bogatych w zabytki kultury duchowej i materialnej ziem nadbużańskich, a także wspieranie i promocja twórczości artystycznej w dziedzinie fotografii oraz zbieranie materiału fotograficznego od organizacji wystaw i wydania katalogu ukazującego piękno nadbużańskich krajobrazów, flory i fauny.

Organizatorami plenerów są: Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach, Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej, Powiat Bialski – Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Miasto Siedlce, Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych w Lublinie oraz Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej – Stowarzyszenie Twórców.

Źródło / plakat: Bialskie Centrum Kultury 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama