Reklama

Choinka Noworoczna w Organizacji ,,Podaj dziecku pomocną dłoń’’ (galeria)

Organizacja "Podaj dziecku pomocną dłoń" na czele z prezesem Sławomirem Zacharjaszem jak każdego roku wyszła z inicjatywą obdarowania noworocznymi upominkami dzieci z rodzin podlegających stałemu wsparciu. Choć wydarzenie przyjęło skromną formę, nie zabrakło Świętego Mikołaja.

22 stycznia dzieci z rodzin wspieranych przez Organizację ,,Podaj dziecku pomocną dłoń’’ w Międzyrzecu Podlaskim otrzymały ,,słodkie paczki’’ z okazji Choinki Noworocznej. Ze względu na sytuację pandemiczną jest to kolejna uroczystość, która musiała zostać ograniczona do minimum, tym razem do skromnego podarowania podopiecznym upominków, z zachowaniem zaleceń epidemiologicznych.

Każdego roku, z okazji Choinki Noworocznej organizowany był bal, podczas którego dzieci wraz z rodzicami mogły wspólnie spędzić czas w niesamowitej atmosferze, której towarzyszyła grająca muzyka i bajkowe postacie zdobiące salę. Dopełnienie tego magicznego wieczoru stanowił Święty Mikołaj z wielkim workiem prezentów dla dzieci. – Dzisiaj niestety, tak celebrowana choinka jest dla nas cudownym wspomnieniem. Mimo niełatwej sytuacji organizacja zadbała o to, by dzieci z radością wspominały ten dzień i na spotkanie, jak co roku, zaprosiła Świętego Mikołaja, który rozdawał dzieciom paczki, rozmawiając z nimi i opowiadając o swoim magicznym świecie. Cieszymy się, że po raz kolejny, z pomocą darczyńców, udało nam się wesprzeć rodziny, których radość jest widokiem, napędzającym nas do działania. Razem z członkami Organizacji ,,Podaj dziecku pomocną dłoń’’ z radością wchodzimy w nowy rok i głęboko wierzymy, że już wkrótce będziemy mogli powrócić do takich uroczystości obchodzonych w pełni – najbliższą z nich – Święta Wielkiej Nocy! – podkreślają przedstawiciele organizacji.

 

materiał/tekst/zdjęcia: Organizacja „Podaj dziecku pomocną dłoń” z Międzyrzeca Podlaskiego
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama