Reklama

Biała Podlaska: Zmiana zasad obsługi interesantów w urzędzie miasta

W związku z wzrostem liczby zachorowań na Covid-19 i wydanym rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów, zmieniony zostaje tryb obsługi interesantów w Urzędzie Miasta Biała Podlaska,
  • Klienci będą obsługiwani na sali obsługi klienta UM po wcześniejszym telefonicznym umówieniu. Do budynku Urzędu Miasta Biała Podlaska będzie można wejść od ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3.
  •  Elektroniczny system kolejkowego umawiania wizyt od 24 stycznia 2022 r. zostaje zawieszony do 28 lutego 2022 r. Osoby, które już zostały zarejestrowane w systemie w celu załatwienia sprawy urzędowej, zostaną obsłużone zgodnie z konkretną datą i godziną, na którą zostały umówione.
  •  Nie zmieniają się godziny pracy Urzędu Miasta Biała Podlaska, który jest czynny codziennie w godzinach 7.30 – 17.00.
  • Na sali obsługi klienta UM może w jednym czasie przebywać maksymalnie 20 osób.
  •  Ze względu na zdrowie i wygodę prosimy, by w pierwszej kolejności korzystać z istniejących sposobów załatwiania spraw drogą elektroniczną, z wykorzystaniem bezpieczniejszej bankowości internetowej i telefonicznych konsultacji z pracownikami urzędu.
  • Podczas wizyty w Urzędzie Miasta Biała Podlaska obowiązują zasady bezpieczeństwa – urzędnicy pracują w reżimie sanitarnym.
  •  Klientów prosimy o zasłanianie ust i nosa, zdezynfekowanie rąk przy wejściu do urzędu oraz zachowanie bezpiecznego dystansu.

We wszystkich sprawach można kontaktować się z pracownikami Kancelarii Ogólnej pod nr. telefonu: 83 341 61 00, 83 341 61 73, 83 341 61 40.

Pod wskazanymi na planszy numerami telefonów można uzyskać niezbędne informacje i ustalić terminy wizyt.


Źródło: UM w Białej Podlaskiej 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama