Reklama

Kryminałki: Uszkodzony sprzęt budowlany w Wysokim

Biała Podlaska: Fałszywy link. Pozyskanie danych logowania do konta bankowego. Strata 2000 zł. // Biała Podlaska: 54 letni nietrzeźwy kierowca. // Międzyrzec Podlaski: Kolizja na ulicy Brzeskiej. Jeden z uczestników, 34 letni kierowca, nietrzeźwy. // Wysokie: Uszkodzone maszyny budowlane. Wybite szyby w koparce, spycharce i wozidle. // Biała Podlaska: Oszust podał się za pracownika działu bezpieczeństwa banku. Przy wykorzystaniu aplikacji do zdalnej obsługi komputera dostał się do jego konta bankowego. Na szkodę poszkodowanego pobrał pieniądze na debet. // Cełujki: 59 letni nietrzeźwy kierowca. // Biała Podlaska: Wyłudzenie przelewem pożyczki w kwocie 700 zł. // Terespol: 37 letni nietrzeźwy kierowca. // Kobylany: 34 letni kierowca pod wpływem środków odurzających.

16.01.2022r. gm. Biała Podlaska, 
Nieznany sprawca, za pośrednictwem strony internetowej, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkankę gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie ponad 2 tysięcy złotych wprowadzając ją w błąd w ten sposób, że pod pozorem zakupu bluzy od pokrzywdzonej przesłał fałszywy link do odbioru płatności, a następnie wpłynął na automatyczne przetwarzanie danych i pozyskał dane do logowania konta bankowego przypisanego do rachunku pokrzywdzonej, po czym dokonał wypłaty w/w kwoty . Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.01.2022r. BIAŁA PODLASKA, ul. Witolda Pileckiego
Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki Opel 54-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, będącego w stanie nietrzeźwości: 2 promile alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.01.2022r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Brzeska
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski wykonując czynności na miejscu kolizji drogowej zatrzymali 34-letniego mieszkańca gm. Huszlew, który kierował samochodem osobowym marki Opel, będąc w stanie nietrzeźwości: 2 promile alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

13.01.2022r. WYSOKIE, 
Nieznany sprawca, na terenie budowy, dokonał umyślnego uszkodzenia maszyn budowlanych w postaci koparki, spycharki oraz wozidła poprzez wybicie w nich szyb na szkodę mieszkańca gm. Łosice. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.
  
11.01.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, bez upoważnienia, wpłynął na przetwarzanie danych znajdujących się na koncie bankowym 37-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej w ten sposób, że podając się za pracownika działu bezpieczeństwa banku ostrzegając o zagrożeniu danych osobowych pokrzywdzonego, przy wykorzystaniu aplikacji do zdalnej obsługi komputera dostał się do jego konta bankowego, gdzie aktywował kartę kredytową, a następnie złożył wniosek o debet środków pieniężnych w kwocie 2800 złotych, które zostały przetransferowane na konto wymienionego, a następnie wypłacone przy wykorzystaniu blik, którą to transakcję zatwierdził pokrzywdzony czterocyfrowym kodem. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.01.2022r. CEŁUJKI
Funkcjonariusze podczas wykonywania czynności do zdarzenia drogowego ustalili iż 59-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska, kierował sam. m-ki audi będąc w stanie nietrzeźwości 2,6 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.01.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca wprowadził w błąd mieszkankę Białej Podlaskiej co do tożsamości własnej i wyłudził od niej przelew środków pieniężnych tytułem pożyczki w kwocie 700 zł, gdzie finalnie środki zostały wypłacone w bankomacie na terenie kraju. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.01.2022r. TERESPOL, ul. Wojska Polskiego
F-sze na posterunku blokadowo-kontrolnym zatrzymali do kontroli 37-letniego mieszkańca Terespola, który kierował samochodem osobowym m-ki Ford znajdując się w stanie nietrzeźwości: 1,8 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

15.01.2022r. KOBYLANY, ul. Warszawska 
F-sze KMP Biała Podlaska na posterunku blokadowo-kontrolnym zatrzymali do kontroli 34-letniego mieszkańca gm. Terespol, który kierował samochodem osobowym m-ki VW znajdując się pod działaniem środka odurzającego. Kontynuacja czynności podjęta przez f-szy KP Terespol doprowadziła do odnalezienia w pojeździe środka odurzającego w postaci amfetaminy. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama