Reklama

„Niemy Kelner” – spektakl w Białej Podlaskiej (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 27 marca 2022
, godz. 17:00
Bialskie Centrum Kultury w Białej Podlaskiej zaprasza na spektakl  pt. "Niemy Kelner", który wystawiony będzie 27 marca o godz. 17:00 w sali widowiskowej BCK przy ul. Brzeskiej 41. 

Bilet wstępu: 80 zł. Bilety dostępne online pod >>> TYM <<< linkiem oraz w Punkcie Informacji Kulturalnej (ul. Warszawska 11).

OPIS SPEKTAKLU

Kompania Teatralna zaprasza Państwa do pokoju w dziwnym hotelu z dwoma co najmniej dziwnymi gangsterami, gdy na zewnątrz zaczai się świat w postaci tajemniczego „dyspozytora”. Jakże eksploatowany obecnie, zapowiadany już dawno przez Orwella, wszechobecny Wielki Brat. Para typów podejrzanego autoramentu to intrygujący motyw zarówno filmowy jak i literacki. U Becketta: Vladimir i Estragon, u Quentina Tarantino? A proszę, chociażby w Pulp Fiction: pamiętacie taniec Travolty, psalmy głoszone przez Samuela L. Jacksona, czy też zegarek skrzętnie przechowany w-i po- ojcu Bruce’a Willisa..? Tarantino odrobił lekcje… my je sprawdzamy… wy ocenicie… dzięki bohaterom Niemego Kelnera, Benowi i Gusowi, Tarantino przedarł się wreszcie na scenę, tu, w Polsce. Komedia, groteska, thriller- decyzja należy do Was. Zapnijcie pasy… dbamy o Wasze bezpieczeństwo i poczucie humoru. 

Autor: Harold Pinter
Reżyseria: Wojciech Malajkat

Obsada:
Piotr Szwedes
Mikołaj Roznerski

Źródło / plakat: BCK w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama