Reklama

Powiat: Statuetka dla Biblioteki Roku Powiatu Bialskiego przyznana

12 stycznia miała miejsce uroczystość wręczenia statuetki Biblioteki Roku Powiatu Bialskiego. Ten zaszczytny tytuł przypadł Gminnej Bibliotece Publicznej w Międzyrzecu Podlaskim z siedzibą w Wysokim.

Biblioteka wyróżnia się wdrażaniem innowacyjnych metod promocji książki, czytelnictwa i biblioteki, także z zastosowaniem nowych technologii, bardzo szeroką współpracą z innymi instytucjami, lokalnymi i ogólnopolskimi stowarzyszeniami w podejmowaniu inicjatyw animujących życie kulturalne. Doceniono wzorową promocję działalności biblioteki oraz działania, dzięki którym kreowany jest pozytywny wizerunek instytucji w opinii mieszkańców gminy, władz samorządowych oraz na forum ogólnopolskim.

Jury konkursu zarekomendowało również staroście bialskiemu przyznanie wyróżnienia Gminnej Bibliotece Publicznej w Łomazach. Bibliotekę doceniono za zaangażowanie w krzewienie kultury, systematyczną pracę mającą na celu promocję książki i dostosowanie działalności biblioteki do potrzeb mieszkańców w trudnych warunkach pandemii.

Tekst: Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej
Zdjęcia: Justyna Mąkos

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama