Reklama

XIX Gala Charytatywna New Year’s Party 2022 – „Dzieci Eurolingua Dzieciom lokalnie i międzynarodowo” (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 15 stycznia 2022
, godz. 17:00
W sobotę 15 stycznia w Siedlcach po raz XIX odbędzie się Gala Charytatywno - Noworoczna New Year’s Party 2022 „Dzieci Eurolingua Dzieciom lokalnie i międzynarodowo”. Organizatorem i pomysłodawcą inicjatywy jest Europejskie Centrum Szkolenia Językowego Eurolingua w Siedlcach. Gala odbędzie się o godz. 17:00  w Centrum Kultury i Sztuki Scena Teatralna Miasta Siedlce. 

Gala New Year’s Party poświęcona jest pozyskaniu wsparcia na rzecz dzieci z Domu Dziecka „Na Zielonym Wzgórzu” w Kisielanach oraz dzieci z Domu Dziecka „ Pod Kasztanami w Siedlcach”, Siedleckiemu Hospicjum Domowemu jak również Polskim Dzieciom w Solecznikach na Litwie.

Uzbierany dochód pieniężny oraz podarowane materiały rzeczowe zostaną przekazane dzieciom. Zgodnie z tradycją Gali Charytatywnej młodzi słuchacze szkoły Eurolingua zaprezentują nowatorskie, zaskakujące wykonania znanych bożonarodzeniowych oraz noworocznych  przebojów połączonych z tańcem, teatrem i muzyką, a wszystko to na żywo przed publicznością – dla innych Dzieci.

Całe przedsięwzięcie może istnieć dzięki Patronom Honorowym, Mecenasom Akcji, Patronom Medialnym, którzy od wielu lat wspierają to wyjątkowe wydarzenie.

Finał akcji „Wrzuć cukierka do pudełka radość dzieci będzie wielka” odbędzie się w trakcie koncertu 15 stycznia – wszystkie jednostki współpracujące podczas akcji przekażą słodycze dzieciom z domów dziecka.

Źródło / plakat: Europejskie Centrum Szkolenia Językowego Eurolingua

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama