Reklama

Kryminałki: Włamanie. Kradzież. Oszustwo internetowe. „Promile za kółkiem”

Łomazy: 31 letni kierowca w ruchu drogowym pomimo cofniętych uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. // Piszczac: 36 letni nietrzeźwy kierowca motoroweru z już orzeczonym zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych. // Biała Podlaska: Mieszkaniec oszukany poprzez portal ogłoszeniowy. Sprawca zaoferował buty znanej marki. Mężczyzna stracił 130 zł. // Rzeczyca: 45 letnia nietrzeźwa pani za kierownicą. // Międzyrzec Podlaski: Włamanie do sklepu. Kradzież pieniędzy z metalowej kasetki.

09.01.2022r. ŁOMAZY, ul. Rolnicza 
Funkcjonariusze, zatrzymali 31-letniego mieszkańca gm. Rokitno, który kierował samochodem osobowym marki Audi, pomimo aktualnego orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

08.01.2022r. PISZCZAC, ul. Włodawska 
Funkcjonariusze zatrzymali 36-letniego mieszkańca gm. Tuczna, który będąc w stanie po użyciu alkoholu: 0,26 promila alkoholu w organizmie kierował motorowerem marki ZIPP, pomimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych orzeczonego przez sąd. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

18.11.2021r. gm. Biała Podlaska
Nieznany sprawca, wykorzystując portal ogłoszeniowy doprowadził mieszkańca gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzania pieniędzmi w kwocie 130 zł w ten sposób, że zaoferował sprzedaż butów znanej marki, za które przyjął zapłatę poprzez płatność BLIK, po czym nie przesłał pokrzywdzonemu zakupionego obuwia jak też nie zwrócił wpłaconych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.01.2022 r. RZECZYCA, ul. Gościniec 
Funkcjonariusze zatrzymali kierującą pojazdem marki Citroen, 45-letnią mieszkankę gm. Międzyrzec Podlaski, która znajdowała się w stanie nietrzeźwości: 2,7 promila alkoholu w organizmie. Kierującej zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

05.01.2022r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do sklepu, gdzie z wnętrza znajdującej się tam kasetki metalowej, dokonał kradzieży pieniędzy na szkodę firmy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama