Reklama

„Pomaganie przez gotowanie w dworskiej kuchni” – świąteczna akcja w Droblinie (film)

4 grudnia w Dworze Droblin (gm. Leśna Podlaska) odbyła się się mikołajkowa akcja charytatywna, która zapewniła gościom pyszną kolację przygotowaną przez Dwór Droblin oraz masę przeżyć artystycznych. Organizatorem wydarzenia była Fundacja "Razem mierzymy  wyżej".

– To była już czwarta edycja wydarzenia Pomaganie przez gotowanie w dworskiej kuchni. Bawiliśmy się dzisiaj bardzo dobrze, licytacja poszła znakomicie – podsumowuje tegoroczną edycję imprezy Wioletta Pietrzak, prezes Fundacji „Razem mierzymy wyżej”. 

Aby dołożyć cegiełkę można było wziąć udział we wspomnianej licytacji, podczas której licytowano m.in. koszulki z autografem Roberta Lewandowskiego a także kupując bilet na charytatywną kolacje z gwiazdami. 

Pieniądze ze zbiórki przeznaczone były na zakup świątecznych prezentów dla wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych w Maniach i Komarnie oraz dla podopiecznych Domowego Szpitala w Białej Podlaskiej.

W kulinarnym pojedynku zmierzyły się trzy drużyny złożone z gwiazd i lokalnych samorządowców. W pierwszej drużynie gotowali Krzysztof Adamowicz – wójt gminy Międzyrzec Podlaski oraz Joanna Moro i Sandra Kościelniak. Drugą drużynę zasilili Agnieszka Sawczuk – skarbnik gminy Leśna Podlaska oraz Anna Gzyra i Witold Casetti. Trzecia drużyna gotowała w składzie: Katarzyna Pietrzak – wiceprezes Fundacji „Razem mierzymy wyżej” oraz Marek Włodarczyk i Monika Mielnicka. W rywalizacji wygrała drużyna wójta gminy Międzyrzec Podlaski Krzysztofa Adamowicza. 

Wieczór uświetniły występy lokalnych artystów. Zagrali i zaśpiewali:  Zespół Śpiewaczy „Leśnianki”, Oliwia Spychel, Tomek Rogalski, ElectroAcustic oraz gwiazda wieczoru – Magda Steczkowska, która wystąpiła z recitalem piosenek ze znanych polskich seriali.

 

Film / zdjęcie: Biper TV

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama