Reklama

Romanów: Koncert Kolęd i Pastorałek (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 9 stycznia 2022
, godz. 16:00
Starosta Bialski oraz Dyrektor Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie zapraszają na "Koncert Kolęd i Pastorałek", który odbędzie się 9 stycznia o godz. 16:00 w romanowskim dworze. W programie: Zespół Śpiewaczy Klubu Seniora "Echo Polesia" z Terespola, koncert skrzypcowy "Śpiewajcie i grajcie Mu" Oliwii Spychel oraz koncert kolęd tradycyjnych i pastorałek Litevka Quartet. Obowiązują ograniczenia sanitarne, a organizator zastrzega sobie prawo sprawdzenia certyfikatu Covid-19. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Radio Biper.

Jak informuje dyrektor Muzeum w Romanowie, zgodnie z nowelizacją Rozporządzenia Rady Ministrów z 6 maja 2021 roku sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z dnia 14 grudnia 2021 r. podczas Koncertu kolęd w muzeum będzie mogła przebywać 1 osoba na 15m² – 10 osób. Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciwko COVID-19, pod warunkiem okazania przez te osoby unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19. Osoby odmawiające okazania certyfikatu będą traktowane jako niezaszczepione.

Wszystkich uczestników obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust przy pomocy maseczki.

Koncert kolęd będzie transmitowany na żywo na stronie internetowej muzeum i profilu społecznościowym muzeum na Facebooku.

 

materiał/tekst: Muzeum J. I. Kraszewskiego w Romanowie
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama