Reklama

Praca: Opiekunka środowiskowa na terenie gminy Zalesie

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zalesiu ogłasza nabór na stanowisko opiekunki środowiskowej na terenie gminy Zalesie.

Charakter umowy – umowa zlecenie.

Nazwa i adres Zleceniodawcy: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zalesiu ul. Warszawska 34, 21-512 Zalesie, tel. 83 375 75 86, NIP 537-15-84-110.

Ogólny zakres wykonywanych czynności:

– pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych,
– zapewnienie opieki higieniczno-sanitarnej.

Niezbędne wymagania:

– pełna zdolność do czynności prawnych,
– stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku opiekunki środowiskowej,
– niekaralność,
– łatwość w nawiązywaniu kontaktów, cierpliwość, empatia.

Wymagane dokumenty:
– formularz ofertowy (w załączeniu)
– kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i doświadczenie zawodowe,
– oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego, pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie lub umyślne przestępstwa skarbowe,
-zgoda na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ogłoszeniu o naborze poprzez umieszczenie na składanych dokumentach aplikacyjnych zapisu o treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych podanych w niniejszym formularzu przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zalesiu w celach związanych z prowadzonym naborem”.

Dokumenty należy składać w terminie do 28 grudnia 2021 r. g. 15.00 osobiście lub przesłać pocztą (liczy się data wpływu) na adres: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zalesiu ul. Warszawska 34, 21-512 Zalesie.

Informacja dla kandydatów dotyczących dotycząca przetwarzanie danych osobowych. Dane osobowe kandydatów przetwarzamy w celu przeprowadzenia naboru na stanowisko opiekunki środowiskowej. Podstawą tego jest zgoda, którą nam udzielono. Zgodę w każdej chwili można wycofać, ale wówczas kandydat nie będzie uczestniczył w naborze. Administratorem danych osobowych kandydatów jest Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zalesiu ul. Warszawska 34 21-512 Zalesie. Dane kontaktowe inspektora danych są podane do publicznej wiadomości na stronie Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Zalesie.

 

Źródło: UG w Zalesiu

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama