Reklama

Biała Podlaska: Świąteczny charytatywny koncert kolęd i pastorałek „Graj Panu graj” (film) (galeria)

17 grudnia w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Białej Podlaskiej odbył się wyjątkowy koncert świąteczny " Graj Panu graj !”, podczas którego trwała również świąteczna zbiórka dla dzieci cierpiących na skutek wojny na Ukrainie.

W koncercie wystąpili soliści i chór ZSM I stopnia im. Fryderyka Chopina pod batutą dyrygenta mgr Piotra Gołowczyca, zabrzmiały również instrumenty strunowe kwintetu smyczkowego Art Quintet. Koncert poprowadziła Julia Głuchowska. Publiczność wysłuchała  najpiękniejszych kolęd i pastorałek oraz wielu znanych świątecznych przebojów. 

Organizatorem wydarzenia był Waldemar Maciej Robak – dyrektor, dyrygent, ceniony pedagog oraz wybitny organizator życia muzycznego.

Live na portalu społecznościowym Radia Biper:
Świąteczny koncert „Graj Panu graj” w Zespole Szkół Muzycznych w Białej Podlaskiej <<==>> LINK

Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Białej Podlaskiej dołączył do akcji dedykowanej dzieciom, które ucierpiały na skutek wojny na Ukrainie, utraciły rodziców bądź same doznały krzywdy. W ramach solidarności w trakcie muzycznego wydarzenia trwała świąteczna zbiórka na pomoc i zakup prezentów dla dzieci z Ukrainy.

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska/Zespół Szkół Muzycznych w Białej Podlaskiej
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki
opracowanie: Anna Ostapiuk
film: Małgorzata Mieńko

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama