Reklama

Kryminałki: Wypadek podczas wyprzedzania

Wczoraj rano w miejscowości Dobryń Duży kierujący volkswagenem 24-latek w trakcie wyprzedzania innego auta zderzył się czołowo jadącym z przeciwka samochodem marki BMW. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierowca BMW. Apelujemy o rozwagę i przypominamy że zimowa aura wymaga od kierowców szczególnej rozwagi i ostrożności.

Do zdarzenia doszło wczoraj rano w miejscowości Dobryń Duży. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen, 24-letni mieszkaniec gminy Zalesie, w trakcie wyprzedzania jadącego przed nim Volvo, zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam na oblodzonej jezdni zderzył się z samochodem osobowym marki BMW.

Drugim autem kierował 29-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierowca BMW.

Ustalamy okoliczności wypadku oraz apelujemy o rozwagę na drodze. Pamiętajmy, że od tego w jaki sposób prowadzimy pojazd zależy zarówno bezpieczeństwo nasze jak również innych uczestników ruchu drogowego. Pamiętajmy też, że bezpieczna prędkość to taka, która dostosowana jest do natężenia ruchu, obowiązujących limitów prędkości, warunków atmosferycznych, stanu nawierzchni oraz własnych umiejętności.

Przypominamy również, że zimowa aura wymaga od kierujących szczególnej rozwagi.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama