Reklama

Biała Podlaska: Znalazła portfel, a w nim niemal 4 tysiące złotych

Do bialskiej komendy zgłosiła się mieszkanka miasta, która na parkingu jednego z marketów znalazła portfel. Wewnątrz znajdowało się niemal 4 tysiące złotych, dokumenty oraz karta bankomatowa. Tego samego dnia policjanci przekazali zgubę właścicielowi.

Wczoraj rano do bialskiej komendy zgłosiła się 62-letnia mieszkanka miasta. Kobieta oświadczyła, że po godzinie 7.00 na parkingu przed jednym z marketów znalazła męski portfel. Wewnątrz znajdowały się dokumenty, karta bankomatowa, a także niemal 4 tysiące złotych. Kobieta zabrała go, od razu zgłosiła się też na Policję, by portfel jak najszybciej trafił do właściciela.

Okazał się nim 29-letni mieszkaniec miasta, który jeszcze tego samego dnia odebrał swoje mienie, nie kryjąc zadowolenia. W rozmowie z funkcjonariuszami przyznał, że był w sklepie, jednak nie wiedział zupełnie, w którym momencie zgubił portfel.

To szczęśliwe zakończenie nie byłoby możliwe, gdyby nie uczciwość 62-latki. Często osoby, które przynoszą znalezione przedmioty do komendy czy komisariatu chcą pozostać anonimowe, nie licząc na żadne gratyfikacje, ze strony właścicieli. Dziękujemy znalazcy za wzorową postawę.

To już kolejna sytuacja, gdy uczciwa bialczanka znalazła i przekazała znaleziony portfel.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama