Reklama

Jarmark Bożonarodzeniowy w Janowie Podlaskim (film)

4 grudnia Gminny Ośrodek Kultury w Janowie Podlaskim oraz Zamek Janów Podlaski zaprosili na Jarmark Bożonarodzeniowy. Wydarzenie odbyło się na dziedzińcu zamkowym. 

Wszyscy chętni, którzy zdecydowali się przyjść na Jarmark mogli kupić produkty lokalnych i regionalnych wyrobów rękodzieła ludowego, artystycznego oraz rzemiosła. Na stoiskach znalazły się m.in. ozdoby świąteczne, ceramika artystyczna, biżuteria, wyroby drewniane, a także produkty i artykuły spożywcze wytwarzane tradycyjnymi metodami, takie jak miody oraz wyroby z wosku pszczelego, sery, czy wędliny.

– Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, aby zakupić prezent dla najbliższych, albo dla siebie. Po Jarmarku odbywają się zajęcia animacyjne dla dzieci oraz warsztaty robienia samodzielnie ozdób świątecznych przez najmłodszych. Kolejny punkt programu to spotkanie ze Świętym Mikołajem – wyjaśnia Joanna Sieraj – animator w Zamku Janów Podlaski. 

To jednak nie odstania atrakcja na Mikołajki, przygotowana przez organizatorów.  Tego dnia odbyło się również spotkanie autorskie z Marianną Kołodziuk, poetką z Janowa Podlaskiego oraz pokazy rytuałów saunowych. 

 

Film / zdjęcie: Biper Tv

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama