Reklama

Kodeń: Kiermasz bożonarodzeniowy w GCKSiT (film) (galeria)

12 grudnia Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kodniu zaprosiło społeczność gminy na Kiermasz Bożonarodzeniowy, podczas którego można było zakupić wyroby lokalnych twórców i rękodzielników.

Na kiermaszowych stoiskach pojawiły się różnorodne wyroby rękodzielnicze o tematyce świątecznej. Stroiki, wieńce, choinkowe ozdoby, poduszki i kartki z życzeniami, a nawet bożonarodzeniowe świece i obrazy o tematyce religijnej to tylko niektóre z wyjątkowych wyrobów, jakie można było zakupić nie tylko dla siebie, ale i na świąteczne prezenty dla najbliższych.

Dziś skromnie, bo tylko dziewięciu wystawców rękodzieła artystycznego. Gościmy rękodzielników z Warsztatów Terapii Zajęciowych, Środowiskowego Domu Samopomocy, Klubu Seniora z Lisznej i Kodnia oraz wytwórców indywidualnych – wyjaśnia dyrektor GCKSiT w Kodniu Piotr Skolimowski. – Każdego roku na kiermaszu można nabyć piękne ozdoby, jest ich coraz więcej, przybywają nowe elementy. Cieszę się, że są bardzo naturalne i piękne. Kiermasz się rozwija pomimo pandemii. Każdy może nabyć w Kodniu coś oryginalnego na choinkę i stół wigilijny. 

 

materiał: Radio Biper Gmina Kodeń
zdjęcia: Małgorzata Mieńko
tekst i opracowanie: Anna Ostapiuk
film: Małgorzata Mieńko

Zobacz galerię zdjęć:

Galeria:

Autor zdjęć:
Małgorzata Mieńko

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama