Reklama

Grabanów: Zagłosuj na koło naukowe „Młodzi Naukowcy”

Koło naukowe "Młodzi Naukowcy" działające w Szkole Podstawowej im. 30 Poleskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Grabanowie bierze udział w konkursie "Być jak Ignacy", którego organizatorem jest Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza. Młodzi naukowcy zostali nominowani w II etapie konkursu do nagrody publiczności i potrzebują głosów.

Głosować można zastawiając „like” na Facebooku pod zdjęciem konkursowym przygotowanym przez koło naukowe >>> LINK <<<. Głosowanie trwa do 17 grudnia. Koło naukowe z Grabanowa jest jednym z 20 biorącyh udział w konkursie w tej kategorii. Laureaci pięciu z nich otrzymają nagrody rzeczowe lub zestaw nagród rzeczowych o wartości ok. 240 zł.

Celem konkursu jest m.in.: popularyzacja wiedzy na temat polskiej myśli naukowej wśród uczniów szkół podstawowych, popularyzacja nauk matematyczno-przyrodniczych i historii polskiej myśli technicznej oraz promowanie działań edukacyjnych opartych na aktywnym doświadczaniu, obserwowaniu, tworzeniu sytuacji bliskich naukowym dziedzinom wiedzy.  

Więcej o działalności koła naukowego „Młodzi Naukowcy” dowiesz się z opracowania dostępnego pod tym >>> linkiem

 

Źródło: Agata Wiercińska – nauczyciel i opiekun koła w Szkole Podstawowej w Grabanowie

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama