Reklama

Kryminałki: Wybił szybę w przypadkowym samochodzie bo był zdenerwowany

Bialscy policjanci zatrzymali 35-latka podejrzanego o wybicie dwóch szyb i uszkodzenie tapicerki w osobowym audi. Do zdarzenia doszło w połowie października na terenie Białej Podlaskiej. Wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonego na kwotę 600 złotych. „Wandal” usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Swoje zachowanie tłumaczył zdenerwowaniem.

W połowie października tego roku do bialskiej komendy zgłosił się mieszkaniec miasta. Z relacji mężczyzny wynikało, że nieznany sprawca uszkodził należące do niego audi. Sprawca wybił dwie szyby oraz tapicerkę samochodu zapakowanego na terenie jednego z zakładów mechaniki pojazdowej. Pokrzywdzony dodał, że samochód był zaparkowany w rejonie ogrodzenia posesji. Wartość powstałych strat oszacowana została na kwotę 600 złotych.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu bialskiej komendy ustalili personalia mężczyzny podejrzewanego o udział w sprawie. Okazało się, że jest to 35-letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia. W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami przyznał, że rzucał w przypadkowe auto znalezionymi kamieniami, gdyż… był zdenerwowany.

Wczoraj usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama