Reklama

Bialski Kongres Przedsiębiorczości (zapowiedź)

Termin wydarzenia: 27 czerwca 2022
, godz. 00:00
Z inicjatywy Rady Bialskopodlaskiej Izby Gospodarczej, 27 czerwca 2022 roku w Białej Podlaskiej odbędzie się regionalna konferencja gospodarcza pod nazwą "Bialski Kongres Przedsiębiorczości". Wydarzenie organizowane będzie we współpracy z Państwową Szkołą Wyższą im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. 

– Będzie to duże przedsięwzięcie, w którym udział weźmie ok. 250 osób. Oprócz lokalnego biznesu będą to przedstawiciele świata polityki, administracji rządowej i samorządowej różnego szczebla oraz świata nauki, w tym znani ekonomiści. Będzie to też największa od wielu lat konferencja na tematy gospodarcze w naszym regionie – informuje Jarosław Łepecki, prezes Bialskopodlaskiej Izby Gospodarczej.  

Kongres zostanie podzielony na następujące panele dyskusyjne:
1. Rozbudowa parku logistycznego w Małaszewiczach na trasie nowego Jedwabnego Szlaku cywilizacyjna szansą regionu Południowego Podlasia.
2. Autostrada do wschodniej granicy Państwa i rozbudowa lokalnych dróg warunkiem wykorzystania potencjału logistyczno-przeładunkowego regionu.
3. Strategia rozwoju Województwa Lubelskiego i jej przełożenie na rozwój Południowego Podlasia, przedsiębiorczość i samorząd terytorialny – dwa uzupełniające się elementy wspierające rozwój Południowego Podlasia.

Źródło: Bialskopodlaska Izba Gospodarcza
Zdjęcie: arch. Radio Biper

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 1 komentarz do tego artykułu.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama