Reklama

Zbiórka na nową ścieżkę dla akrobatów z MKS ŻAK Biała Podlaska

MKS "Żak" - Akrobatyka sportowa w Białej Podlaskiej uruchomił zbiórkę na zakup akrobatycznej ścieżki pneumatycznej, która umożliwi podniesienie umiejętności technicznych zawodników oraz stworzy lepsze warunki do zdobywania kolejnych sukcesów w zawodach rangi krajowej, a może już w niedalekiej przyszłości - międzynarodowej. 

– Zbieramy środki na zakup profesjonalnego sprzętu sportowego dla naszego klubu. Obecne warunki sprzętowe, mimo tego że nie są idealne, pozwoliły w tym roku na zdobycie Mistrzostwa Polski Juniorów w punktacji klubowej w skokach na ścieżce akrobatycznej, zdobycie przez naszą zawodniczkę Maję Di Silvestro tytułu Mistrzyni Polski Juniorów, zdobycie przez Jakuba Burdę brązowego medalu Mistrzostw Polski Juniorów, oraz dobre starty naszych młodszych zawodników w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych, Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i Ogólnopolskim Turnieju Młode Nadzieje – wyjaśnia klub na stronie zbiórki. 

Zbiórka prowadzona jest na portalu  >>> zbieram.pl <<<
Nowa ścieżka dla Akrobatów z MKS ŻAK <<==>> LINK

Do uzbierania jest kwota 10 tys. zł. 

To bardzo ważne, by właśnie teraz wspomóc rozwój i talent młodych sportowców, którzy mają za sobą pierwsze sukcesy:
Maja Di Silvestro – w skokach na ścieżce kobiet w klasie I złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski Juniorów

Jakub Burda – w skokach na ścieżce mężczyzn w klasie I brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów

 

Więcej materiału o młodych sportowcach prezentujemy w:
MKS Żak Biała Podlaska – Maja Di Silvestro i Jakub Burda – wielki sukces w Poznaniu! <<==>> LINK

 

 

Źródło /zdjęcie: strona zbiórki na profilu zbieram.pl / MKS 
film: Małgorzata Mieńko

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama