Reklama

Misie: Dzieci ze szkoły podstawowej włączyły się w akcję „murem za mundurem”

Dzielnicowy międzyrzeckiego komisariatu odwiedził uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Misiach. Podczas spotkania na policjanta czekała przygotowana przez dzieci niespodzianka. Szkoła włączyła się bowiem w akcję zbierania słodyczy dla funkcjonariuszy pełniących służbę na granicy i przekazała policjantowi pudełko pełne czekolad. Trafią one do mundurowych, którzy już od wielu tygodni pełnią służbę na terenie powiatu bialskiego strzegąc granicy naszego kraju z Białorusią.

Przed weekendem dzielnicowy międzyrzeckiego komisariatu młodszy aspirant Piotr Grzeszyk spotkał się z uczniami Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Misiach. Tematyką spotkania było bezpieczeństwo w ruchu drogowym. W trakcie pogadanki policjant przypomniał o przepisach obowiązujących rowerzystów i pieszych. Wiele uwagi poświęcił też obowiązkowi noszenia elementów odblaskowych, podkreślając jak istotne jest używanie ich po zmroku.

Jednak na zakończenie spotkania to na policjanta czekała przygotowana przez dzieci niespodzianka. Postanowiły bowiem włączyć się w ogólnopolską akcję „Murem za mundurem”. Zamiast laurek uczniowie zebrali słodycze, które przekazane zostały policjantowi. Trafią one do funkcjonariuszy, którzy już od wielu tygodni pełnią służbę na terenie powiatu bialskiego strzegąc granicy naszego kraju z Białorusią.

To już kolejny dowód wsparcia za który serdecznie dziękujemy!

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama