Reklama

Kryminałki: Wyłowiono z rzeki ciało 54-letniego mężczyzny

Policjanci ustalają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało zostało odnalezione w rzece Muława na terenie gminy Rossosz. Wczoraj zauważyła je przypadkowa osoba. Funkcjonariusze potwierdzili, że jest to 54-letni mieszkaniec gminy Wisznice. Wstępnie wykluczony został udział osób trzecich w tym zdarzeniu.

Wczoraj około godziny 14.30 dyżurny wisznickiego komisariatu został powiadomiony, o zwłokach ujawnionych przez przypadkową osobę w rzece Muława na terenie gminy Rossosz. Na miejsce natychmiast skierowani zostali funkcjonariusze, którzy potwierdzili zgłoszenie.

Gdy strażacy wyciągnęli ciało z wody, obecny na miejscu lekarz z pogotowia ratunkowego stwierdził zgon. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz pod nadzorem prokuratora wykonali czynności procesowe.

Mundurowi potwierdzili też tożsamość mężczyzny, jest to 54-letni mieszkaniec gminy Wisznice. Wstępnie wykluczony został udział osób trzecich w zdarzeniu. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do dalszych badań. Sekcja zwłok pozwoli na ustalenie czasu i przyczyny śmierci.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama