Reklama

Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu w Woskrzenicach Dużych (galeria)

25 listopada w przedszkolu w Woskrzenicach Dużych obchodzone było bardzo ważne święto „Dzień Pluszowego Misia”. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija.

Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem – Misiem. Przybyły misie małe, duże, bardzo duże, białe, wprost bajecznie kolorowe a każdy był piękny i wyjątkowy. Uroczysty dzień rozpoczął się od przedstawienia przyniesionych pluszaków.

Dzieci poznały historię powstania pluszowego misia, zapoznały się z misiami z różnych bajek. wspólnie recytowały wiersze o nich, bawiły się przy piosenkach, a także uczestniczyły w zabawach ruchowych, konkursach, quizach i zgadywankach oraz wykonywały prace plastyczne.

Chętne dzieci mogły skosztować także przysmaku wszystkich misiów- miodku. Przedszkolaki ze swoimi maskotkami udały się do Gminnej Biblioteki w Woskrzenicach Dużych na zajęcia przeprowadzone przez panią Katarzynę Chwedczuk. Miłym zakończeniem tego dnia było rozdanie dyplomów i słodkiego upominku.

Tekst: Marta Panasiuk
Zdjęcia: Katarzyna Zalewska

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama