Reklama

Andrzejkowy koncert Małgorzaty Klimczuk w GOK Janów Podlaski (film) (galeria)

21 listopada w sali widowiskowo-kinowej Gminnego Ośrodka Kultury w Janowie Podlaskim miał miejsce Koncert Andrzejkowy Małgorzaty Klimczuk.

Choć trochę wcześniej to jest to jednak wieczór andrzejkowy. Nie będziemy dziś wróżyć, ale na scenie zadzieje się magia – zapowiedziała występ Małgorzaty Klimczuk dyrektor GOK Janów Podlaski Renata Kaczmarek. – Małgorzata od ponad 10 lat uczestniczy w naszych zajęciach, szlifuje swój talent pod czujnym okiem naszego instruktora Piotra Kulickiego. Dziś zaprezentuje siebie w nowej odsłonie. Jako dorosła już osoba zachwyci swoim głosem, niespotykaną barwą i pięknymi utworami. Jest to osoba bardzo ciepła, charyzmatyczna i mam nadzieję, że nie jest to jej pierwszy i zarazem ostatni koncert w naszym ośrodku. 

Małgorzata Klimczuk od wielu lat z sukcesami reprezentuje na scenie ogólnopolskiej Gminny Ośrodek Kultury w Janowie Podlaskim. – Jest ze mną osoba, bez której ten koncert ani inne wydarzenia by się nie odbyły. A gdyby się wydarzyły, to na pewno nie wyglądałyby tak dobrze – do wspólnego wykonania wokalistka zaprosiła na scenę instruktora Piotra Kulickiego, który akompaniował jej na gitarze.

materiał: Radio Biper Gmina Janów Podlaski
zdjęcia: Biper TV
tekst i opracowanie: Anna Ostapiuk
film: Małgorzata Mieńko

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama