Reklama

Teledysk Natalii Marczuk (film)

We wtorek 16go listopada miała miejsce premiera teledysku Natalii Marczuk do piosenki “Kłamstwo” na YouTube. Teledysk powstał we współpracy z WBS RECording.

 

Jak zaznacza autorka na swoim profilu utwór ten znajduje się na jej autorskiej EP-ce, która została zarejestrowana w Studio Lublin należącym do Polskiego Radia Lublin. Zawdzięcza to projektowi dla młodych artystów tworzących własne piosenki. Tekst opowiada o zakłamywaniu samego siebie, otaczającej nas rzeczywistości oraz o codziennych trudnościach z jakimi musimy się zmierzyć w naszej głowie.

Kim jest Natalia Marczuk? To absolwentka wokalistyki jazzowej Szkoły Muzycznej. im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie. Choć jest młodą osobą to posiada już imponujący dorobek, nie tylko muzyczny. Koncertowała w wielu miejscach jak choćby na Wojewódzkiej Wystawie Koni Zimnokrwistych w Tucznej w Akwarela Cafe czy na Koncercie Najpiękniejszych Polskich Piosenek organizowany w Domu Pomocy Społecznej w Lublinie. W tym domu pomocy zresztą gościła niejednokrotnie.
W 2018 roku uświetniła także odbywający się w Warszawskiej Centralnej Bibliotece Rolniczej
międzynarodowy konkurs historyczny „Patria Nostra”, w którym uczestniczyli uczniowie z Litwy, Białorusi, Ukrainy, Kazachstanu, Chicago i Irlandii.

Jako kobieta wielu talentów nie tylko śpiewa i układa teksty, ale także tańczy. W IV edycji konkursu charytatywnego Dance With Me w Białej Podlaskiej wygrała kryształową kulę i 8 000 zł na leczenie małej Michaliny. Gościła też w TVP3 Lublin w programie „Poranek Między Wisłą i Bugiem” oraz „Studio na Tarasie LCK„.

Jak już wiecie wydała nawet EP-Kę dzięki uprzejmości Radia Lublin. Paweł Błędowski napisał:
Cieszymy się z Natalia Marczuk, bo jej EP-ka, nagrana – jako pierwsza – w ramach projektu „Studio Lublin” już jest i jest świetna!” Niestety nakład ograniczony był do 150 egzemplarzy, więc na tę chwilę nie jest ona dostępna w sprzedaży. Niemniej można jej posłuchać na wielu platformach streamingowych.

Wydanie własnej EP-KI to jest coś, ale na swoim koncie Natalia ma jeszcze jedno mocne osiągnięcie. Została nominowana do tegorocznych Żurawi w kategorii dźwięk wraz z Barbarą Księską Oficjalnie oraz Michałem Kuczerem. Projekt Żurawi jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu Miasta Lublin. Jest też częścią wielkich obchodów Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023.

Natalia rozmawia, czuje i myśli za pomocą muzyki. Dołączcie do niej choć na chwilę.

Link do fanpage na Facebook’u: https://www.facebook.com/Natalia-Marczuk-1592678414192203

 

materiał: Sharky
opracowanie: Sharky
zdjęcie: Natalia Marczuk(profil)

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama