Reklama

Terespol: Turniej tenisa z okazji Dnia Niepodległości (galeria)

W dniu 14 listopada 2021 r. na korcie miejskim w Terespolu odbyła się III Edycja Turnieju Tenisa Mężczyzn w grze pojedynczej z okazji Dnia Niepodległości. Do turnieju zgłosiło się 7 zawodników, którzy rozgrywali mecze systemem pucharowym do jednego zwycięskiego seta.

W półfinałach spotkali się: Piotr Szyszkowski z Bartoszem Hoszczewskim 6:1 oraz Błażej Sosnowski z Pawłem Szyszkowskim 4:6. W meczu o 3 miejsce Błażej Sosnowski zdecydowanie pokonał Bartosza Hoszczewskiego 6:0, natomiast w wielkim finale po raz kolejny spotkali się ojciec z synem, czyli Piotr i Paweł Szyszkowscy.

Po interesującym pojedynku, który obfitował w wiele różnorodnych rozwiązań techniczno-taktycznych ze strony obydwu graczy, po raz enty zwyciężył nestor tenisa Piotr Szyszkowski.
Trzech pierwszych tenisistów otrzymało okolicznościowe puchary ufundowane przez Miejski Ośrodek Kultury w naszym mieście. A dodatkową gratyfikacją były bony podarunkowe ze sklepu tenisowego STREFA TENISA dla pierwszej trójki turnieju, które zostały ufundowane przez serdecznych Przyjaciół a zarazem Mecenasów tego sportowego przedsięwzięcia.

Mimo temperatury sięgającej 5 stopni Celsjusza wielu tenisistów i kibiców dotrwało do końca, więc byli świadkami wielkiej uczty duchowej jaki tej ostatniej dla ciała. Niezawodnym Przyjacielem tenisa w takim momencie jest Jarek Częścik, który jako szef Pizzerii PAPPA zrobił miłą niespodziankę fundując 3 przepyszne pizze o różnych smakach.

Wszystkim Przyjaciołom, Darczyńcom, Mecenasom z głębi serc tenisiści dziękują!
Jak pogoda pozwoli to jeszcze wyjdziemy do walki w tym roku kalendarzowym! Do zobaczenia!

materiał: MOK Terespol
tekst i zdjęcia: Piotr Szyszkowski
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Galeria:

Autor zdjęć:
Piotr Szyszkowski

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama