Sport: Medale dla MKS ŻAK – Akrobatyka Sportowa (galeria)

W dniach 12-13 listopada w miejscowości Chotomów (woj. mazowieckie) odbyły się III Ogólnopolskie Zawody w Akrobatycznych Skokach na Ścieżce "Młode Nadzieje", w których wzięli udział zwodnicy bialskiego klubu MKS ŻAK - Akrobatyka Sportowa.

Udział w zawodach bialskich sportowców był bardzo udany.  W kl. II Maja Di Silvestro zdobyła złoty a Jakub Burda srebrny medal, natomiast Karolina Rumowska uplasowała się na 7 miejscu w ścisłym finale. W kl. III Weronika Rusiniak zdobyła srebrny medal. W kl. młodzieżowej Danuta Łuć zajęła finałowe 6 miejsce.
W kl. AcroBasic brązowy medal zdobył Kacper Kołcoń, a Igor Fiedoruk zdobył finałowe, 5 miejsce. Wśród dziewcząt w finale na 5 miejscu znalazła się Julia Kasiedczak.

Szczegółowe wyniki na stronie internetowej: itd.sport.pl.

Trenerzy zawodników MKS ŻAK to Natalia Toczyńska i Michał Biegajło.

Źródło / zdjęcia: Facebook/Akrobatyka Sportowa – Biała Podlaska