Reklama

Kryminałki: Włamania. Oszustwa. Nietrzeźwi kierowcy

Biała Podlaska: Włamanie do blaszanego garażu. Kradzież urządzeń i ruchomości. // Biała Podlaska: Rozbicie szyby w drzwiach koparko-ładowarki. // Międzyrzec Podlaski: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu 15. robotów edukacyjnych. // Biała Podlaska: Mieszkanka oszukana podczas transakcji zakupu bluzy dresowej. // Biała Podlaska: Wykorzystano dane osobowe pokrzywdzonej. Zakupiono na tej podstawie 6. komórkowych numerów telefonicznych. // Międzyrzec Podlaski: 46 letni nietrzeźwy kierowca. // Tuliłów: 22 letni nietrzeźwy kierowca. // Kwasówka: 50 letni nietrzeźwy kierowca. // Puchacze: 33 letni nietrzeźwy kierowca. // Rudniki: 37 letni nietrzeźwy kierowca. // Konstantynów: Mieszkaniec oszukany na 7. tysięcy złotych podczas zawierania umowy na usługi telekomunikacyjne. // Międzyrzec Podlaski: Mieszkaniec oszukany podczas transakcji zakupu palet euro. // Biała Podlaska: Włamanie bez kradzieży. Szkody w postaci uszkodzenia okna.

11.11.2021r. gm. Biała Podlaska,
Nieznany sprawca dokonał włamania do blaszanego garażu na terenie działki budowlanej, z wnętrza którego skradł: podkaszarkę, poziomicę laserową, torbę narzędziową monterską wraz z narzędziami butę gazową wraz z palnikiem, przedłużacza bębnowego, piły szablastej na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.11.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. Artyleryjska 
Nieznany sprawca, na terenie budowy dokonał umyślnego rozbicia szyby w drzwiach koparko-ładowarki na szkodę firmy z/s w Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

30.09.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
Mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego został doprowadzony do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w postaci pieniędzy przez sklep internetowy poprzez wprowadzenie w błąd co do zamiaru wywiązania się z warunków dostawy zakupionych 15 szt. robotów edukacyjnych. W trakcie realizacji powyższego zamówienia pokrzywdzony przelał środki pieniężne w ramach szybkiego przelewu na rachunek pośrednika. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

21.10.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznana osoba, doprowadziła mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że za pośrednictwem portalu internetowego zaoferowała sprzedaż bluzy dresowej znanej firmy. A następnie po otrzymaniu od kupującej zapłaty na podany rachunek bankowy zaniechała wysyłki towaru. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

19.11.2019r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznana osoba bez wiedzy pokrzywdzonej mieszkanki Bydgoszczy wykorzystała jej dane do zakupu sześciu numerów telefonów w sieci komórkowej.

12.11.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego
Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki VW 46-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, będącego w stanie nietrzeźwości: 3,2 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

12.11.2021r. TULIŁÓW, ul. Łukowska
Funkcjonariusze, podczas czynności wykonywanych na miejscu zdarzenia drogowego, zatrzymali 22-latka (zam. gm. Międzyrzec Podlaski), który kierował samochodem osobowym m-ki BMW znajdując się w stanie nietrzeźwości: 1,2 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

11.11.2021r. KWASÓWKA,
Funkcjonariusze zatrzymali 50-letniego mieszkańca gm. Drelów, który kierował samochodem osobowym m-ki VW Golf znajdując się w stanie nietrzeźwości: 2 promile alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

11.11.2021r. PUCHACZE,
Funkcjonariusze zatrzymali 33-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski, który nie posiadając uprawnień kierował samochodem osobowym m-ki Opel znajdując się w stanie nietrzeźwości: 1,1 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.
  
11.11.2021r. RUDNIKI, 
Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej 37-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski, który kierował samochodem marki Opel znajdując się w stanie nietrzeźwości: 0,68 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

20.03.2021r. gm. KONSTANTYNÓW,
Nieznany sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkańca gm. Konstantynów do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie ponad 7. tys. zł, wprowadzając w błąd, co do tożsamości w czasie zawierania umowy z operatorem telefonii komórkowej poprzez zawarcie umowy na świadczenie usług telekomunikacyjnych i niewywiązanie się z tej umowy. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

06.11.2021r.gm. Międzyrzec Podlaski,
Nieznany sprawca, za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego doprowadził mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w postaci pieniędzy w kwocie 1000 zł poprzez wprowadzenie go w błąd co do zamiaru wywiązania się z umowy sprzedaży palet euro. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

13.11.2021r BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca usiłował dokonać włamania do niezamieszkałego budynku, jednak do zaboru mienia nie doszło z uwagi na brak przedmiotów będących w zainteresowaniu sprawcy, przy czym podjęte przez sprawcę działania doprowadziły do uszkodzenia okna, gdzie wartość strat wyniosła ok.1.000 zł na szkodę mieszkańców Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama